O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama | Mapa Strony | Mapa Tagów

Jak podkreślać naturalne piękno – konturówki do twarzy, ust i brwi

Nic tak dobrze nie uwypukla skrywających w Tobie pokładów piękna, jak pięknie podkreślone kontury twarzy. I wbrew pozorom nie mamy na myśli wyłącznie kości policzkowych, lecz również łuki brwiowe, żuchwę, a także oczy czy usta. Dziś skupimy się na aspektach, które nie dotyczą oczu, ponieważ powieki i cienie do powiek to temat wałkowany przez wiele portali i magazynów. Dziś opowiemy Wam o konturowaniu twarzy, zarówno za pomocą różu, jak i bronzera, a także konturowania ust, by podkreślić to, co w nich najpiękniejsze oraz brwi, tak często pomijanych przez panie w codziennym makijażu.

Konturówki do ust

Rzecz, która w ostatnim czasie, dzięki Kylie Jenner, cieszy się ogromnym powodzeniem. Kredki i konturówki do ust bo o nich mowa, to niezastąpiona rzecz, bez której perfekcyjne usta nigdy nie będą w Twoim zasięgu. Chcesz mieć ponętny uśmiech, który zwali z nóg niejednego faceta? Koniecznie zainwestuj w kredkę do ust, a nawet dwie, które za pomocą kilku pociągnięć naprawią to, czego natura nie mogła zrobić idealnie, a wszystko bez interwencji chirurga – to takie proste!

Kredka do brwi

Kolejną rzeczą, o której nie możesz zapomnieć są pięknie podkreślone brwi. Konturówka do brwi, taka jak ta z http://goldenrose.pl/produkty/oczy/kredki-do-oczu/eyebrow-pencil-86.html, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkim pań, które do tej pory nie podkreślały brwi kredką. Jest niezwykle prosta w obsłudze, posiada grzebyczek, a oprócz tego kredka do brwi ma cenę, która zadowoli każdego, kosztuje bowiem mniej niż 10zł! To świetna okazja, jak na tak dobry produkt. Występuje w wielu kolorach więc nawet szara kredka do brwi znajdzie się w asortymencie sklepu. Niezależnie więc jakiego odcienia szukasz, z całą pewnością poradzisz sobie i już niedługo będziesz mieć pięknie podkreślone spojrzenie niczym gwiazda ekranu.

Konturowanie policzków

Ostatnią kwestią, swoistą podstawą jest odpowiednie konturowanie policzków bronzerem bądź różem. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz w stanie uzyskać efekt szczuplejszej twarzy bez konieczności utraty wagi. To efekt wykorzystywany przez wielu makijażystów gwiazd, czemu więc i Ty miałabyś z niego nie skorzystać?

 Zostaw Komentarz