O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama | Mapa Strony | Mapa Tagów

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

W dzisiejszych czasach wiele kobiet nosi sztuczne rzęsy w celu powiększenia oczu.
Sztuczne rzęsy można dokleić u kosmetyczki metodą 1:1 jest to długotrwały proces i drogi, rzęsy utrzymują się mniej więcej miesiąc bez uzupełniania.
Można także dokleić kępki rzęs, które są do kupienia w drogeriach. Na kępki decyduje się wiele kobiet, które mają np. swój ślub, wesele, czy inną ważniejsza okazję. Kępki są tańsze od rzęs przyklejanych metodą 1:1.

Jak założyć sztuczne rzęsy?

Doczepianie rzęs dla kobiet początkujących w tym temacie nie jest takie proste jak się wydaje, wymaga trochę wysiłku i wprawy.
Pełen zestaw będzie tworzyć soczyste i gęste rzęsy, ale musimy poćwiczyć ich doklejanie.
Najbardziej popularne są komplety sztucznych rzęs, na filmie zobaczycie jak nakleić sztuczne rzęsy krok po kroku.

Jeśli korzystasz z pełnego zestawu, należy zastosować wąski pasek kleju wzdłuż podstawy rzęs za pomocą wykałaczki lub cienkiego pędzelka do makijażu.
Należy unikać stosowania kleju palcami. Poczekaj kilka sekund aż klej trochę przeschnie i dopiero wtedy przyklej cały pasek.
Staraj się przyklejać rzęsy jak najbliżej początku naturalnych rzęs.
Przed zabiegiem przyklejania rzęs upewnij się, czy pasek nie wystaje za bardzo poza powiekę, jeśli tak to po prostu przytnij je nożyczkami do paznokci.

Proponuję zrobić makijaż dopiero po przyklejeniu rzęs, wtedy możemy zatuszować mankamenty jeśli takie wystąpiły. Możesz zrobić makijaż kocie oko rysując na górnej powiece kreskę eyelinerem, która będzie się kończyła poza powieką. Możesz także zastosować ciemny cień do powiek wzdłuż górnej linii rzęs.

Jak usunąć sztuczne rzęsy?

Aby usunąć sztuczne rzęsy, użyj płynu lub mleczka do usuwania makijażu oczu, możesz także spróbować wody w celu usunięcia kleju.Zostaw Komentarz