O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama | Mapa Strony | Mapa Tagów


Makijaż Beyonce jest zawsze perfekcyjny, ale nieprzesadzony, ładnie podkreślone oczy graja tutaj główną rolę. Aby uzyskać makijaż oczu w stylu Beyonce, trzeba zacząć od cieni w kolorach czekolady i miedzi, na całą powiekę wybieramy jaśniejsze odcienie. Więcej głębi w makijażu doda łososiowy cień, który należy zaaplikować przy linii brwi. Konieczny będzie eyeliner, może być również […]


powiększ zdjęcie

Szukasz czegoś innego, niż rutynowe makijaże, zainspiruj się makijażem gwiazd. Jessica Alba zawsze wygląda świetnie, jej naturalna uroda nie wymaga dużej ilości make-upu. Jessica Alba zawsze ma delikatnie podkreślone oczy lub wyraźnie podkreślone usta. Do wykonania makijażu w jej stylu wystarczą czekoladowe cienie oraz dobry tusz do rzęs.


powiększ zdjęcie

Mischa Barton na co dzień maluje się delikatnie, w swoim makijażu podkreśla głównie oczy. Wieczorowe wyjścia wymagają mocniejszego makijażu, podkreślone na czerwono usta dodają stylu i elegancji. Do takiego makijażu można upiąć włosy na gładko. Galeria makijaży Mischy Barton.


powiększ zdjęcie

Ciekawy makijaż Scarlett Johansson, żółty cień, smokey eye oraz czarne kreski. Myślę, że wygląda intrygująco w tym makijażu. Jestem wielką fanką podkreślania wewnętrznych kącików oczu, dlatego, że ​​oczy wydają się bardziej wyraźne. Nie jest to makijaż, który możesz nosić codziennie, przeznaczony jest tylko i wyłącznie na specjalne okazje. Poniżej galeria makijaży Scarlett Johansson.


powiększ zdjęcie

Gwiazdy muszą wyglądać perfekcyjnie na czerwonym dywanie, jednym z najważniejszych elementów na który zwracają uwagę media jest makijaż. Makijaż gwiazd musi być perfekcyjny! Niedopuszczalny jest źle dobrany puder oraz za mocno pokreślone oczy, czy usta. Makijaż musi być dobrany do kreacji oraz dodatków. Nad idealnym wyglądem gwiazd pracuje zazwyczaj sztab ludzi, którzy troszczą się o […]


powiększ zdjęcie