O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama | Mapa Strony | Mapa Tagów

Makijaż ślubny krok po kroku

Dzień ślubu jest coraz bliżej i istnieje jedna rzecz, której pragniesz najbardziej – wyglądać najlepiej w tym szczególnym dniu. Przedstawiam krok po kroku jak wykonać makijaż w dzień twojego ślubu:

Makijaż twarzy

1. Twarz musi być czysta i dobrze nawilżona. Jeśli masz suchą cerę, użyj kremu nawilżającego do Twojego rodzaju skóry. Jeśli masz tłustą skórę, użyj nawilżającego spray’u przed rozpoczęciem.

2. Teraz wybierz podkład. Jest to bardzo ważny element i trzeba być bardzo ostrożnym przy wyborze podkładu. Trzeba spojrzeć na produkt, który odpowiada Twojemu typowi skóry. Jeśli bierzesz ślub w lecie zastanów się nad podkładem wodoodpornym. Moja przydatna wskazówka, wypróbuj 2-3 produkty na długo przed ślubem.

3. Po zastosowaniu kremu i podkładu, użyj pudru mineralnego. Polecam puder, który ostatnio miałam okazję przetestować z firmy Make Up Store (klik).

Makijaż oczu

1. Zastosuj neutralny cień na całej powiece oraz tuż pod linią rzęs.

2. Użyj cieni w średnim tonie w zewnętrznym kąciku oka.
Uważaj, aby używać kolorów cieni, które odpowiadają kolorytowi Twojej skóry i będą dobrze współgrać z akcesoriami, biżuterią i kolorem bukietu.

3. Teraz zastosuj eyeliner. Dobrze jest poćwiczyć również wcześniej, aby uzyskać czyste i proste linie.

3. Użyj zalotki do zawinięcia rzęs, a następnie nałóż dwie warstwy tuszu. Jeżeli uważasz, że ​​możesz płakać, zastosuj wodoodporną maskarę.

Policzki i usta

1. Róż – wybierz kolor, który pasuje do Twojej skóry i wzmocni naturalny blask z różu.

2. Przygotuj swoje usta, zastosuj balsam do ust. Pamiętaj, aby złuszczać i nawilżać usta regularnie przed ślubem, co zapewni miękkie i gładkie usta.

3. Bardzo delikatnie obrysuj usta konturówką.

4. Wypełnij konturówkę odpowiednim odcieniem szminki. Zainwestuj w dobrej jakości szminkę, która utrzyma się długo i nawilży usta.

Zalecam zrobienie makijażu próbnego i to nawet u kilku makijażystek, bądź pewna tej, która wykona go najlepiej.
Dużo odpoczynku i relaksu zapewni naturalny blask w dniu Waszego ślubu.

makijaz-na-slubZostaw Komentarz