O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama | Mapa Strony | Mapa Tagów

Puder

Istnieją cztery rodzaje pudru, każda z nich jest odpowiednia zarówno dla skóry normalnej, jak i tłustej.

Puder jako baza – produkt jest w postaci kompaktowej, przeznaczony dla osób ze skórą tłustą lub półtłustą. Kosmetyk zapewnia dobre pokrycie mankamentów skóry i jest łatwy do zastosowania oraz nie zatyka porów.

Puder w postaci kremowej – to skrzyżowanie kremowej konsystencji oraz proszku. Zazwyczaj puder w postaci kremowej jest w kompakcie. W porównaniu do pudru jako bazy zapewnia znacznie lepsze krycie. Puder w kremie jest odpowiedni dla osób ze skóra normalną i suchą.

Puder w płynie – głównym składnikiem pudru w płynie jest woda, która sprawia, że dobrze się rozprowadza. Puder w płynie daje wrażenie lekkości na skórze, tworząc lekko matowe wykończenie. Jest bardzo dobry dla cery tłustej i mieszanej, ponieważ dostarcza pół-matowe wykończenie.

Pudry mineralne – są stworzone z delikatnych minerałów, które nie spowodują uszkodzenia wrażliwej skóry. Pudry mineralne są doskonałym wyborem dla osób o wrażliwej lub trądzikowej skórze, ponieważ zapewniają pełną ochronę, pomagają leczyć stany zapalne i dostarczają wilgoć w głąb skóry.

Pudry w proszku składają zapewniają dobre pokrycie niedoskonałości – pryszcze, ciemne plamy, blizny potrądzikowe, ciemne cienie pod oczami. Wielkim nieporozumieniem jest to, że pudry w proszku mogą zatykać pory, ale to nieprawda.
Wszystkie pudry proszku są łatwe do zastosowania, jest to doskonały wybór dla kobiet ze skórą nadmiernie tłustą, utrzymują ją suchą i matową przez cały dzień.
Najważniejszą rzeczą, jaką należy zapamiętać, jest to, że puder w proszku proszku nie jest odpowiedni dla skóry suchej lub wrażliwej, ponieważ nadmiernie wysuszać cerę.Zostaw Komentarz